Meec Tools – opinie, części zamienne, Wikipedia, pilarka stołowa, polerka, klucz udarowy

Data:

Podziel się z innymi:

Kto z nas nie lubi poczucia sprawczości? Szczególnie kiedy dojdzie w domu do mniejszej lub większej usterki, a my posiadamy wiedzę, jak to naprawić. Ostatnim, czego potrzebujemy, aby rozpocząć majsterkowanie na dobre, są odpowiednie narzędzia. A już najlepiej od tego samego, sprawdzonego producenta. 

Dziś rzucimy okiem na opinie o firmie Meec Tools, która produkuje takie narzędzia jak pilarka stołowa, klucz udarowy, polerka czy kompresor. W ich asortymencie znajdziemy również części zamienne. Czy są warte zakupu? Co na to Wikipedia i opinie na forum? Sprawdzamy.

Zobacz: Drzwi, panele Classen – opinie, co to za firma?

Meec Tools – co to za firma? Gdzie produkcja? Co nam powie Wikipedia? 

Po wpisaniu hasła Meec Tools ciotka Wikipedia pozostaje bezradna, sugerując odwiedziny na stronie sklepu JULA. I faktycznie, Wikipedia słusznie nas pokierowała, ponieważ firma Meec Tools to marka własna, której narzędzia i części zamienne są dystrybuowane przez szwedzką sieć sklepów budowlanych JULA. 

Meec Tools – opinie

Wzięliśmy na tapet ogół opinii, jakie można znaleźć o producencie Meec Tools. Narzędzia, takie jak polerka czy kompresor, są uznawane za dobre, jeśli zajmujemy się drobnymi pracami domowymi. W przypadku bardziej bojowych zadań pojawiają się wątpliwości wobec tego, czy taki klucz udarowy, czy pilarka stołowa zdadzą egzamin na szóstkę. A wiadomo, że przy majsterkowaniu w celach zarobkowych chcemy sprawować się wzorowo. Prześledźmy poszczególne sprzęty, aby wyrobić sobie konkretniejszą opinię. 

Źródło: industria24.pl

Pilarka stołowa Meec Tools – opinie 

Ogół opinii o produkcie, jakim jest pilarka stołowa Meec Tools, jest pozytywny. Użytkownicy oceniają ją jako dobry sprzęt w dobrej, przystępnej cenie. Często powtarza się komentarz o tym, że na użytek domowy dla początkującego majsterkowicza będzie w porządku. Pilarka stołowa Meec Tools świetnie się sprawdzi do cięcia opału i to na dłużej niż jeden sezon. Jest lekka, co ułatwia jej użytkowanie. 

Co z minusami? Przede wszystkim niewystarczająca precyzyjność, jeśli chcemy pobawić się w drewnie czy używać pilarki stołowej Meec Tools jako profesjonaliści. Użytkownicy forum piszą o małej precyzji kątomierza i prowadnic. Innym mankamentem, jeśli zależy nam na pełnym komforcie, jest dość głośna praca pilarki. 

Majsterkowicze, którzy zmierzają w stronę profesjonalnych usług, wspominają również o niewystarczających rozmiarach blatu, którego nie można regulować. Jak wspomnieliśmy na starcie – opinie o narzędziach Meec Tools zmieniają się w zależności od potrzeb. Amatorzy, którym to wystarcza, oceniają pilarkę stołową Meec Tools 4.8 na 5 (Allegro, na podstawie 69 ocen).

Klucz udarowy Meec Tools – opinie 

Przechodzimy do kolejnego narzędzia – klucza udarowego. Opinie, jakie możemy znaleźć na forach, wskazują na to, że warto wyposażyć domowy warsztat w klucz udarowy Meec Tools. Wielu majsterkowiczów chwali go jako niezawodnego asystenta usprawniającego prace garażowe. 

W jakich sytuacjach sprawdzi się klucz udarowy Meec Tools? Odkręci nakrętki mocujące koła w ciągniku, nakrętki głownic silnikowych oraz śruby korbowodowe. Także śruby, których nie odkręciła grzechotka, ulegną funkcjonalności tego klucza. Nawet śruby kół koparki kołowej! Bez wiedzy z Wikipedii wiemy, że to dobry znak. Produkt wydaje się naprawdę wart zaufania.

Źródło: jula.pl

Kompresor Meec Tools – opinie 

Próba wystawienia oceny staje się bardziej skomplikowana, gdy weźmiemy pod lupę kompresor Meec Tools i opinie, które zbiera, a te są zróżnicowane. Na jednej z aukcji Allegro, konkretnie pod kompresorem bezolejowym Meec Tools, widnieje średnia ocen 4.74/5 na podstawie 54 ocen. Jak widać – wyraźnie na plus. Komentarze sugerują używanie kompresora Meec Tools do prac domowych. Jest mały i poręczny, co zwiększa jego mobilność. Wystarczy do napompowania kół czy przedmuchiwania pistoletem. 

Zobacz: WOLF Haus – cennik, opinie na forum, czy warto?

Natomiast kiedy wejdziemy na opinie pod kompresorem Meec Tools na stronie JULA, pojawiają się zastrzeżenia: rzeczywista wydajność nie pokrywa się z tą deklarowaną, kompresor po roku uległ awarii, przy pierwszym uruchomieniu wywalił bezpiecznik czy to, że ma problemy ze startem po czasie postoju. Czy to znaczy, że kompresor Meec Tools jest słabym narzędziem? Nie. Jednak wypada gorzej na tle innych narzędzi tego producenta. 

Polerka Meec Tools – opinie 

Na koniec została nam polerka Meec Tools, a ta, niczym prymuska w klasie, zbiera praktycznie same piątki wśród użytkowników forów. Po pierwsze – przystępna cena i wysoka jakość. Kto z nas nie lubi takiego zestawienia? Polerka Meec Tools pracuje bez zarzutu. Jest poręczna, a polerowanie nie stanowi większego problemu. Co prawda nie należy do polerek wagi piórkowej, ale to jeden z nielicznych zarzutów w jej stronę. Mogłaby mieć też trochę dłuższy kabel. Średnica tarczy na plus, fajnie pracuje się z tym sprzętem. Ogół opinii, jakie zbiera polerka Meec Tools, wynosi 4.97/5, na podstawie 36 opinii. 

Jak widać – narzędzia sprawują się w porządku. To samo możemy powiedzieć o częściach zamiennych. Ich pełną ofertę znajdziemy bez problemu w internecie. Warto wiedzieć, że w przypadku uszkodzenia produktu i jego części, można skontaktować się z producentem. Części zamienne znajdują się w ofercie serwisu. 

Istnieją również opinie, które wskazują, że narzędzia czy części zamienne Meec Tools, choć super działają, są chińskim wyrobem. Nie trzeba posiadać mądrości Wikipedii, aby wiedzieć, że jeśli coś dobrze działa, jest w korzystnej cenie i nie wymaga od nas pełnego profesjonalizmu – nie ma co szukać wad na siłę.

Zobacz: Czy można mieszkać w domu przed odbiorem? Jakie są kary?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Elektronarzędzia niezbędne na każdej budowie – Co warto kupić?

Praca na budowie wymaga nie tylko dużo wiedzy i doświadczenia, ale również odpowiedniego wyposażenia. Nie ulega wątpliwości, że...

Krzesła i stoły do jadalni – jakie wybrać?

Kuchnia jest sercem domu, a jadalnia to miejsce, gdzie zbieramy się razem z rodziną i przyjaciółmi, by spożywać...

Jakie są najważniejsze etapy remontu łazienki i jak się do nich przygotować?

Remont łazienki to złożone zadanie, które potrzebuje porządnego planowania, przygotowania oraz wykonania. Ze względu na specyfikę łazienki remont...

Izolacja pozioma fundamentów – folia czy papa?

Izolacja pozioma fundamentów to kluczowy element w procesie budowy, który wpływa na trwałość i wytrzymałość całej konstrukcji budynku....