Sprawdzamy drzwi Invado – opinie

Data:

Podziel się z innymi:

Invado to polska marka drzwi, która na rodzimym rynku obecna jest od początku lat 90. Dobre wyniki, jakie firma osiągnęła lokalnie, nie pozostały niezauważone przez zagranicznych kontrahentów, przez co z czasem przedsiębiorstwo dołączyło do międzynarodowej, szwajcarskiej grupy Arbornia, zrzeszającej różnorakie firmy z branży budowlanej. 

Współcześnie Invado dociera ze swoją ofertą nie tylko do polskich, ale i wielu zagranicznych klientów. Dzięki czemu z drzwi produkowanych przez rodzimą firmę, cieszyć się mogą nie tylko mieszkańcy aż 33 europejskich państw, ale także Kanadyjczycy, Meksykanie, Azerbejdżanie, Algierczycy, a nawet Gwinejczycy. Chcemy dowiedzieć się, czy faktycznie firma zasługuje na swoją renomę, dlatego w artykule sprawdzimy, jak kształtują się opinie dotyczące drzwi Invado.

Drzwi Invado – opinie

Źródło: wizytówka Google

Firma Invado posiada szeroką ofertę wewnętrznych drzwi: modułowych, płaskich, szklanych, technicznych oraz łamanych. W każdej z wyżej wymienionych grup, przedsiębiorstwo oferuje zróżnicowane kolekcje swoich produktów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Invado regularnie dokonuje także modyfikacji swojej oferty tak, aby iść z duchem czasu i tworzyć drzwi odpowiadające współczesnym trendom. 

Zobacz: Drzwi Doorsy – opinie. Co piszą na forum?

Zastanawiając się nad kupnem artykułów oferowanych przez polskie przedsiębiorstwo, warto mieć w głowie fakt, że Invado słynie z unikatowej formy produkcji drzwi, a to głównie za sprawą okleinowania. Proces ten polega tutaj na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi. Dzięki temu drzwi są dużo bardziej trwałe i zabezpieczone przed potencjalnym rozwarstwieniem się materiału. Kolejny walor, jaki cechuje rodzimą markę, to zaokrąglone skraje skrzydeł, które w takiej formie są dużo bezpieczniejsze dla rąk użytkowników.

W internecie jest sporo opinii o drzwiach Invado. Przyjrzyjmy się więc kilku z nich tak, aby móc odpowiedzieć sobie na pytanie, co dotychczasowi nabywcy sądzą o oferowanym przez rodzime przedsiębiorstwo asortymencie, oraz czy wydanie pieniędzy na te właśnie produkty będzie dobrą inwestycją.

Zobacz: Sprawdzamy drzwi WIKĘD – warto? Opinie

Drzwi wewnętrzne Invado – opinie

W internecie dominują pozytywne opinie o drzwiach Invado. Na forum należącym do jednej ze stron budowlanych, można przeczytać, że produkty polskiego producenta dobrze się sprawdzają. Ponadto firma jest otwarta na indywidualne prośby klientów. Jeden z użytkowników portalu Muratordom, zachwalając firmę, zaznaczył, że gdy chciał zamienić szybę już znajdującą się w drzwiach na inną – dobraną gdzie indziej osobiście przez siebie – pracownicy Invado nie mieli w związku z tym żadnych obiekcji, a wręcz przeciwnie – bez problemu wstawili nowe szkło.

Wewnętrzne drzwi Invado Scorpio są jednym z tych produktów firmy, które zyskały przychylność kupujących. Klienci zwracają uwagę, że model ten jest znakomitym rozwiązaniem dla domowych pomieszczeń. Niektórzy użytkownicy pokusili się także o zestawienie drzwi Invado z produktami innych firm, sugerując, że opisywany model wyróżnia się na tym tle jakością wykonania.

Kolejnym chętnie kupowanym przez ludzi typem drzwi wewnętrznych jest model Invado Torino. Według opinii ich nabywców, produkt ten cechuje się solidnością, a także dużą łatwością samodzielnego montażu, co nie zawsze jest takie oczywiste w przypadku tego typu asortymentu.

Forumowicze zwracają też uwagę na fakt, że chętnie wracają po drzwi polskiej firmy. Część z nich zaznacza jednak, iż widzą pewną różnicę w wyglądzie asortymentu. Chodzi o lakierowanie. W sieci można natrafić na opinie o drzwiach Invado, które napisane zostały przez osoby mające dłuższą styczność z tym produktem. Według ich relacji wcześniejsze modele cechowały się dużą gładkością w dotyku, co oznaczało najpewniej większą warstwę lakieru nakładaną kiedyś przez producenta na drzwi. Obecne artykuły firmy cechują się większą chropowatością, co może być niekiedy uciążliwe w dotyku. 

Atutem przedsiębiorstwa jest otwartość na sugestie i reklamacje użytkowników. W internecie można znaleźć opinie o wewnętrznych drzwiach Invado, gdzie zawarte są informacje o bezproblemowym uznaniu winy ze strony sprzedawcy, który w takich przypadkach oferował swoim klientom, w ramach zadośćuczynienia, spore rabaty. 

Podsumowując opinie o wewnętrznych drzwiach Invado są w większości pozytywne. Jeżeli mamy w planach remont w domu, z całą pewnością możemy sięgnąć po ten właśnie produkt, gdyż asortyment oferowany przez polskie przedsiębiorstwo, jest solidny, trwały i nowoczesny.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Najlepsze rozdrabniarki do gałęzi w 2024 roku

Dbałość o estetykę ogrodu oraz efektywność w zarządzaniu odpadami roślinnymi stają się coraz bardziej istotne. Rozdrabniacze do gałęzi...

Funkcjonalne prowadnice GTV – dlaczego warto je stosować w domowych meblach?

Prowadnice kulkowe to standardowe wyposażenie mebli z wysuwanymi szufladami. Odpowiednio dobrany system wysuwania szuflad pozwala nie tylko na...

Pomidory malinowe – polecane odmiany

Pomidory malinowe to smakowite i zdrowe warzywa, które cieszą się dużym uznaniem wśród ogrodników i konsumentów. Warto jednak...

5 błędów przed snem, które powodują mniej jakościowe spanie

Higiena i jakość snu w znacznym stopniu odpowiadają za nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie na co dzień. Wysypianie...