Drzwi Doorsy – opinie. Co piszą na forum?

W ostatnich rankingach drzwi zewnętrznych i wewnętrznych pojawia się marka DOORSY. Chcemy przyjrzeć się bliżej ofercie tej firmy i sprawdzić, co dokładnie, proponuje swoim klientom. Jeśli interesujesz się tematem stolarki drzwiowej lub przystępujesz do zaplanowanego remontu, przeczytaj ten artykuł do końca. Postaramy się zebrać, w jednym miejscu, opinie o drzwiach tej marki. Sprawdzimy, co piszą internauci na forum.   

Drzwi Doorsy opinie 

Firma Doorsy powstała w roku 2001. Od ponad 20 lat ten polski producent zasila krajowy rynek stolarki okienno-drzwiowej. Główną myślą marki, jednocześnie jej siłą, jest idea dostarczania jakościowego produktu w atrakcyjnej cenie. Swoim klientom producent oferuje drzwi zewnętrze oraz wewnętrzne, w stu procentach wykonane z drewna. Do produkcji wykorzystywane są trzy rodzaje drewna: sosna, meranti oraz dąb. Aby wyjść naprzeciw potrzebom klienta, firma często aktualizuje swoją ofertę.

Zobacz: Sprawdzamy drzwi WIKĘD – warto? Opinie

Obecnie jest dostępny katalog 2022/2023. Obok klasycznych modeli, można wybierać spośród nowoczesnych wzorów i połączeń kolorystycznych. Oprócz produkcją drzwi, firma zajmuje się także wytwarzaniem wysokiej jakości okien. 

Po szybkim zapoznaniu się, co to za firma, chcielibyśmy sprawdzić opinie na jej temat. Ciekawi jesteśmy zdania użytkowników, co do jakości i ceny. Nasze poszukiwania podzielimy na dwie kategorie: poszukamy opinii o drzwiach zewnętrznych, następnie o wewnętrznych. Na koniec prześwietlimy forum, które może być skarbnicą informacji o produkcie. Drzwi Doorsy – jesteś ciekawy jakie opinie pojawią się niżej? 

Doorsy drzwi zewnętrzne – opinie

Marka Doorsy, drzwi zewnętrzne. Opinie jakie udało nam się znaleźć są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Użytkownicy, pomijając ostateczne stanowisko oceny, wskazują na plus, możliwość realizacji zamówienia na wymiar. Zadowoleni są z dostępności różnych wariantów konkretnego modelu w ofercie. Wysoko oceniana jest również termoizolacja drzwi. Co przeważa w negatywnych opiniach o drzwiach zewnętrznych Doorsy? 

Źródło: Ceneo

Konsumenci skarżą się na słabą wytrzymałość drzwi. Ich wygląd, po kilku latach nie jest już tak piękny, jak oceniają internauci. Ci, którzy wybrali niestandardowy wariant kolorystyczny drzwi zewnętrznych Doorsy, również wyrażają swoją opinie. Narzekają głównie na farbę, którą pokryte są drzwi tej marki. Po pewnym czasie brzydko odchodzi od reszty, psując tym estetykę.

Zobacz: Drzwi DRE – opinie, przegląd produktów, czy warto?

Drzwi wewnętrzne Doorsy opinie

Co do wewnętrznych drzwi Doorsy, opinie dotyczą głównie funkcjonalności. Pojawiły się komentarze o problemie z reklamacją. Zdarzają się sztuki fabrycznie uszkodzone. 

Źródło: Ceneo

Nie poprzestajemy na tym i przechodzimy do dalszych poszukiwań opinii. Zajrzymy teraz na forum. Czy tam, zdania na temat drzwi Doorsy, będą całkiem inne? 

Drzwi Doorsy opinie na forum 

Również na forum Drzwi Doorsy zbierają opinie mocno podzielone. Jak w powyższych przykładach, użytkownicy głównie narzekają na funkcjonalność produktu. Ponownie pojawia się temat reklamacji, którą producent odrzuca. Cena za drzwi tej marki nie jest najwyższą na rynku, jednak co do wysokiej jakości, wielu internautów spiera się, i to mocno. 

Podsumowując. Na temat rankingów, pojawiających się w sieci, można spekulować. Warto dogłębnie sprawdzać temat, który nas interesuje. To, co dla jednych jest odpowiednie, niekoniecznie takie będzie dla wszystkich użytkowników. 

Jeśli jesteś fanem klasycznych drzwi drewnianych, z pewnością, w ofercie tej firmy znajdziesz coś dla siebie. Producent drzwi Doorsy prezentuje szeroką gamę kolorystyczną swoich produktów. Zapewnia o możliwości realizacji indywidualnych zamówień, na wymiar. Przedstawia cały asortyment w przejrzystych katalogach. Warto jednak, przed dokonaniem zakupu, skonsultować swoje obawy bezpośrednio z biurem obsługi klienta. Możesz także podzielić się z innymi, swoimi odczuciami o marce Doorsy, poniżej w komentarzu. Do czego zachęcamy. 

Powiązane

Drzwi Agmar – opinie. Ceny, czy warto?

Przeglądając liczne fora o tematyce budowlanej wątki zarówno drzwi...

Jakie rośliny posadzić przy ścianie domu? Rośliny na zachodnią i północną ścianę domu

Piękny dom to nie wszystko. Najatrakcyjniejsze działki to te,...

Czy pod panele trzeba kłaść folię? Odpowiedź eksperta

Dzisiaj podzielę się z wami czymś, co nieustannie mnie...

Remmers — opinie, gdzie kupić, ceny, opinie na forum

Drewno jest surowcem ponadczasowym. W budownictwie używa się go...

Panele z fugą czy bez? Panele v-fuga wady i zalety

Fuga zwykle kojarzy się z kuchniami, łazienkami i wszystkimi...

Jakie rury do odprowadzenia wody z rynien? Jaka średnia, jaka głębokość?

Sprawny system rynien to podstawa, jeśli po deszczu nie...