Sprawdzamy drzwi WIKĘD – warto? Opinie

Data:

Podziel się z innymi:

Jeśli jesteś w trakcie budowy swojego wymarzonego domu a do tzw. stanu surowego zamkniętego brakuje tylko odpowiednich drzwi zewnętrznych to nic dziwnego, że gorączkowo poszukujesz najlepszego wyboru. Na polskim rynku można znaleźć wielu producentów specjalizujących się w ich produkcji. Decyzja do podjęcia nie jest prosta, ale od niej zależy pewność twojego bezpieczeństwa na lata. Sprawdzamy dla ciebie opinie o drzwiach firmy WIKĘD. Czy warto postawić na zakup u tego producenta? 

Drzwi Wikęd opinie 

Zanim przejdziemy do opinii i do tego, co myślą o produkcie klienci, warto wspomnieć krótko o marce WIKĘD. Firma swoją działalność rozpoczęła w roku 2002. Siedziba  znajduje się w Luzinie w województwie pomorskim. Na ten moment w Polsce znajduje się ponad 2500 punktów sprzedaży drzwi tej marki. Od ponad 20 lat nagradzana kilkukrotnie takimi tytułami jak Gazela Biznesu czy Diamenty miesięcznika Forbes. Czy opinie użytkowników odzwierciedlają to, ile wyróżnień na koncie posiada firma WIKĘD? 

Zobacz: Drzwi Windoor – opinie

Drzwi zewnętrzne Wikęd opinie 

Na stronie producenta znajdziemy pełną ofertę drzwi wejściowych podzieloną na kilka linii. Firma wyróżnia drzwi stalowe oraz aluminiowe w swoim bogatym pakiecie. W każdej wspomnianej wcześniej linii znajduje się szeroki wybór kolorystyczny. Dodatkowo, oprócz koloru, klient może wybrać wzór. A jeśli ma tylko takie życzenie odnośnie wyszukanego, nietypowego designu i koloru ma możliwość złożyć specjalne zamówienie. 
Drzwi zewnętrzne tej marki są opisywane jako solidne, antywłamaniowe, gwarantujące ciepło i bezpieczeństwo. Niektóre modele wyróżniane są poprzez swą izolacyjność akustyczną. Czy opinie użytkowników potwierdzają słowa producenta?

Pojawiające się opinie użytkowników z reguły odnoszą się do cech podanych przez producenta. W większości są pozytywne. Notowane z wysoką liczbą gwiazdek. Klienci podkreślają funkcjonalność produktu i wytrzymałość. Nie brakuje opinii o dobrej termoizolacyjności drzwi zewnętrznych marki WIKĘD. Narzekają głównie na czas oczekiwania, od chwili zamówienia do dostarczenia przesyłki. 

Źródło: Ceneo

Drzwi Wikęd Optimum Termo opinie 

Oferta drzwi stalowych Wikęd z linii Optimum Termo jest skierowana do wymagających klientów. Tak podaje producent. Czy klienci faktycznie są zbyt wymagający i ciężko ich zadowolić? Znalezione opinie dotyczące konkretnego modelu z tej serii są podzielone. Użytkownicy wskazują problem z funkcjonalnością, finalnie ocenianą na 75%. Przy czym wygląd produktu osiąga 100%. 

Ocena linii Optimum Termo jest zależna od wielu czynników. Odpowiedni montaż ma znaczenie, jak i dobór odpowiedniego modelu. Dużo zależy od naszej dbałości o drzwi zewnętrzne, które przecież mają posłużyć nam na lata. 

A jak przy linii Optimum Termo wypada linia Termo Prestige Lux? 

Zobacz: Drzwi DRE – opinie, przegląd produktów, czy warto?

Wikęd Termo Prestige Lux opinie

W kategorii drzwi stalowych znajdziemy również produkty z linii Termo Prestige Lux. Z tą ofertą firma wychodzi również do wymagającego klienta. Jako wyróżnienie linii wskazuje izolacyjność akustyczną do 32dB. To najwyższa pojawiająca się wartość, co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość serii. Czy opinie konsumentów Termo Prestige będą równie podzielone? Sprawdzamy model z tej kolekcji.

Wysoko oceniana jest wytrzymałość i wykonanie. Pojawia się maksymalna ilość gwiazdek. Podzielone zdania dotyczą samego wyglądu i ponownie funkcjonalności. Użytkownicy oceniający model tylko na jedną gwiazdkę wskazują na problem z reklamacją. 

Źródło: Ceneo

Drzwi KMT czy Wikęd opinie 

Znalezione opinie o drzwiach marki WIKĘD są jak widać mocno podzielone. Ciężko jest ocenić całość skupiając się tylko na kilku wybranych modelach. Potrzeby każdego z osobna są jednak inne i warto kierować się przy wyborze swoimi oczekiwaniami czy potrzebami. 

Łatwiej podjąć decyzję, gdy mamy porównanie. A może całkiem utrudnia to ostateczny wybór? Jak wspomniano wcześniej, na polskim rynku mamy wielu producentów i każdy chce jak najlepiej przedstawić swoją ofertę. 

Do naszego zestawienia wybieramy markę KMT. 

KMT to polska firma, która już od ponad 50 lat jest na rynku. Również specjalizuje się w produkcji drzwi zewnętrznych stalowych i aluminiowych. Wieloletni laureat Budowlanej Marki Roku. I tu pojawia się pytanie. Drzwi KMT czy Wikęd? Jakie opinie pojawiają się o znacznie dłużej utrzymującej się na rynku marce? 

Internauci wskazują wyższą cenę produktu porównując markę Wikęd. Faktycznie może być to czynnik decydujący, z której oferty skorzystamy. Pojawiają się także wpisy o znacznie mniejszej częstotliwości reklamacji wpływających do producenta drzwi KMT. Czy Wikęd wypada słabiej? 

Niezależnie od tego co wybierzemy, drzwi KMT czy Wikęd, warto sprawdzić dokładnie ofertę danego producenta. To właśnie od tej ostatecznej decyzji zależy nasz komfort i bezpieczeństwo. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Najlepsze rozdrabniarki do gałęzi w 2024 roku

Dbałość o estetykę ogrodu oraz efektywność w zarządzaniu odpadami roślinnymi stają się coraz bardziej istotne. Rozdrabniacze do gałęzi...

Funkcjonalne prowadnice GTV – dlaczego warto je stosować w domowych meblach?

Prowadnice kulkowe to standardowe wyposażenie mebli z wysuwanymi szufladami. Odpowiednio dobrany system wysuwania szuflad pozwala nie tylko na...

Pomidory malinowe – polecane odmiany

Pomidory malinowe to smakowite i zdrowe warzywa, które cieszą się dużym uznaniem wśród ogrodników i konsumentów. Warto jednak...

5 błędów przed snem, które powodują mniej jakościowe spanie

Higiena i jakość snu w znacznym stopniu odpowiadają za nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie na co dzień. Wysypianie...