Drzwi Windoor – opinie

Data:

Podziel się z innymi:

Wynajmowałam już wiele mieszkań i mam ogląd na to, co podoba się Polakom – z kolorowych, niedopasowanych do niczego ścian i mnóstwa kurzących się przedmiotów, które sukcesywnie upychaliśmy na meblościankach, przerzuciliśmy się na styl skandynawski. Teraz kochamy stonowane barwy i minimalizm. Marką, która ma w ofercie proste drzwi – które świetnie wpasują się w taką estetykę – jest Windoor. Jako że w ostatnim czasie jest o niej coraz głośniej, to postanowiłam sprawdzić, jakie ma ona opinie na forach. Jeśli jesteś ciekawy, czy warto jest kupić drzwi Windoor – wewnętrzne lub wewnątrzklatkowe – to zapraszam do lektury. 

Drzwi wewnętrzne Windoor – opinie 

Gdy myślę o drzwiach, to pierwsze, co wpada mi do głowy, to to, że nigdy nie zwracam na nie uwagi. Raczej skupiam się na tym, co jest za nimi, a nie na tym, jak one wyglądają. Jednak jakby nie patrzeć – dobrze, jeśli są one w miarę dopasowane do pomieszczenia, do którego prowadzą. 

Drzwi wewnętrzne Windoor w opiniach wypadają dobrze na przykład z tego względu, że są uniwersalne – zarówno jeśli chodzi o kolory, jak i o wzory. W ofercie znajdziesz barwy imitujące drewno, ale również białe i szare opcje. Firma w asortymencie ma modele z oknami lub bez, lakierowane i matowe.

Co jeszcze o drzwiach wewnętrznych Windoor w opiniach znalazłam w sieci? Bardzo sprzeczne informacje: są klienci, którzy chwalą sobie tę markę, ale są również tacy, którzy np. zamówili 4 pary drzwi i każda z nich była w jakiś sposób uszkodzona. Rozstrzał w odczuciach związanych z robieniem zakupów w Windoor jest bardzo duży. Wiem, że każdy z nas ma inne standardy, przez co opinie muszą się różnić, jednak w tym przypadku dziwię się, że firma, która ma sporo fanów, pozwala sobie na takie wtopy. Jednak bardzo psuje to jej wizerunek i odstrasza od robienia u nich jakichkolwiek zakupów. 

Na Ceneo zdania o Windoor również są podzielone. Z pozytywnych rzeczy: 

  • ładna kolorystyka (szczególnie chwalony jest kolor MOCCA)
  • szczelne, jak za taką cenę dobrze wygłuszają
  • łatwy montaż
  • bardzo niskie ceny – większość osób kupuje je głównie z tego powodu

Negatywne opinie o drzwiach Windoor to m.in.:

  • zarysowania i uszkodzenia – kilka osób uważa, że dostarczone im drzwi wyglądają, jak z drugiej ręki
  • jeden klient otrzymał połamane brzegi ościeżnic, na których w dodatku były pozostałości kleju
  • reklamacje są problematyczne – głównie przez to, że długo trwają
  • czasem brakuje części do ich montażu
Źródło: opinie Google

Drzwi lakierowane Windoor – opinie

Drzwi lakierowane Windoor są w dwóch wersjach: do pokojów i do łazienki. Ta druga opcja ma na dole większą szparę – dzięki niej w pomieszczeniu nie zbiera się aż tyle pary wodnej, bo ma ona gdzie ulatywać. 

Co o lakierowanych drzwiach Windoor w opiniach znalazłam? W przypadku pozytywów często podkreślana jest łatwość ich czyszczenia. Jedna konsumentka w recenzji napisała, że domywa się je dużo łatwiej, niż zwykłe, płytowe drzwi. Dodatkowo chwalony jest ich nowoczesny design i niskie ceny. Negatywnych o lakierowanych drzwiach Windoor opinii nie znalazłam.

Drzwi wewnątrzklatkowe Windoor – opinie

Jeśli chodzi o wewnątrzklatkowe drzwi Windoor to opinie znów się mocno różnią. Popularnym modelem jest Orion i to jego recenzji jest najwięcej w sieci. Są klienci, którzy nie mają zastrzeżeń – twierdzą, że jakość jest w porządku, jak na tak przystępną cenę. Pozostali opiniujący dzielą się w komentarzach m.in. tym, że drzwi są bardzo podatne na uszkodzenia. Niektórym konsumentom dostarczone porysowane drzwi, przez co musieli składać reklamację. 

Ciężko wysnuć jeden spójny wniosek o marce Windoor – ma ona swoich fanów, jak i wrogów. Są osoby, które odradzają zakup ich drzwi, a są też takie, które kupiły od nich już nie jedną parę i nadal nie mają zastrzeżeń. Od czego to zależy? Nie mam pojęcia. Myślę, że gdyby marka bardziej przyłożyła się do sprawdzania tego, co wysyła, to mogłaby mieć znacznie większe obroty, bo naprawdę sporo ludzi interesuje jej oferta. 

Drzwi Windoor mają bardzo okazyjne ceny, a że inflacja dotyka wszystkich z nas, to właśnie w miarę budżetowe sklepy stają się naszym celem. Windoor – mimo szalonych podwyżek – nadal twardo stąpa po ziemi i nie próbuje wystrzelić cen w kosmos, dlatego uważam, że warto jest przejrzeć ich asortyment i zaryzykować. Koniecznie daj znać w komentarzu, czy zdecydowałeś się zamówić drzwi Windoor – jeśli tak, jaka jest Twoja opinia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Elektronarzędzia niezbędne na każdej budowie – Co warto kupić?

Praca na budowie wymaga nie tylko dużo wiedzy i doświadczenia, ale również odpowiedniego wyposażenia. Nie ulega wątpliwości, że...

Krzesła i stoły do jadalni – jakie wybrać?

Kuchnia jest sercem domu, a jadalnia to miejsce, gdzie zbieramy się razem z rodziną i przyjaciółmi, by spożywać...

Jakie są najważniejsze etapy remontu łazienki i jak się do nich przygotować?

Remont łazienki to złożone zadanie, które potrzebuje porządnego planowania, przygotowania oraz wykonania. Ze względu na specyfikę łazienki remont...

Izolacja pozioma fundamentów – folia czy papa?

Izolacja pozioma fundamentów to kluczowy element w procesie budowy, który wpływa na trwałość i wytrzymałość całej konstrukcji budynku....