TERMOton Owczary – opinie, ceny, co mówią na forum?

Data:

Podziel się z innymi:

Chyba każdy chce, aby jego własne miejsce na ziemi było jak najlepsze. W swoich domach wybieramy panele, kupujemy dekoracje i wieszamy obrazy. Po to, aby żyło się nam jak najprzyjemniej, zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze detale. Nie byłoby to jednak możliwe bez podstaw. Zanim zaczniemy myśleć, czy na ściany położyć biel melonową, czy porcelanową, trzeba je najpierw postawić. Materiały potrzebne do budowy są niezwykle ważne, bo to od nich zależy, czy w przyszłości będą konieczne jakieś przeróbki. Dlatego zastanówmy się, czy pustaki od firmy TERMOton Owczary to dobry materiał na Twój nowy dom.

TERMOton Owczary opinie, co mówią na forum?

TERMOton Owczary opinie ma bardzo różne – dotyczą one produktów, jak i wrażeń z załadunków. Zacznę tu od kierowców. Bardzo duża grupa ludzi narzeka na utrudniony dojazd do zakładu (wąskie uliczki, zakazy wjazdu itp.) oraz brak oznaczeń na miejscu. Wiele do życzenia pozostawia również czas czekania na załadowanie samochodów – przy większej liczbie ciężarówek, liczba pracujących wózków widłowych nie zmienia się na większą, wciąż działa jeden. Natomiast sam proces, gdy w końcu do niego dojdzie, jest całkiem sprawny. Poza tym pracownicy są mili i służą pomocą. Na plus również fakt, że kierowcy mają możliwość przenocowania na miejscu, na minus, że bez dostępu do toalety.

W temacie pustaków TERMOton opinie również są mieszane. Te negatywne głównie celują w gorszą jakość produktów, ale ten temat poruszę trochę szerzej w poniższych nagłówkach.

Źródło:  Leroy Merlin

TERMOton Owczary 25 P+W opinie, cena

TERMOton Owczary 25 P+W – opinie i ceny produktów oznaczonych w ten sposób mogą różnić się ze względu na klasę. Zwykłe pustaki TERMOton Owczary 25 P+W to 15 klasa, pustaki opisane jako Ekspert to klasa 20, a Eko 10. Ceny netto u producenta to kolejno: 6,68 zł, 7,58 zł oraz 6,19 zł.

Ogólne wrażenia są różne –  jedni mówią, że to całkiem niezłe pustaki. Nie odbiegają znacznie standardem od produktów innych marek, a w teorii są tańsze. No właśnie – w teorii. Osoby stojące po drugiej stronie muru, czyli ci, którzy wypowiadają się raczej nieprzychylnie, twierdzą, że na m2 zużywa się tych pustaków więcej, więc cena wychodzi podobna. Dodatkowo jako znaczące wady wymieniają rozbieżności w wymiarach między pojedynczymi pustakami, że są krzywe oraz kruche. Wiele z nich przez swoją jakość dotarło już popękanych. Noo… niefajnie.

TERMOton 25 P+W kl.15 Owczary opinie, ciąg dalszy

Pustaki ceramiczne TERMOton Owczary 25 P+W kl. 15 opinie są ni to dobre, ni to złe.  Wyrażają niezadowolenie, ale niepełne, bo złagodzone ceną. Konsumenci najczęściej narzekają na to, że pustaki TERMOton Owczary są krzywe i nie odzwierciedlają podanych przez producenta wymiarów. Ponadto kruszą się i trudno się je docina, ale jak piszą użytkownicy, za taką cenę to nie ma co wybrzydzać.

No właśnie, jak wygląda taka cena? Cennik detaliczny na stronie producenta podaje, że cena netto za pustaki TERMOton 25 P+W kl. 15. wynosi 6,15 zł (7,61 zł brutto). W LeroyMerlin ten sam produkt kosztuje 7,10 zł/szt z VAT 23%.

TERMOton Owczary cena, jak wygląda na tle konkurencji?

Ogólnie pustaki TERMOton owczary postrzegane są jak tańszy zamiennik pustaków od Porothermu. Cena za pustaki TERMOton Owczary faktycznie wygląda atrakcyjnie, ale trzeba pamiętać, że odnosi się ona do kupna jednej sztuki. Forumowicze sygnalizują, że jest to złudne, ponieważ przy stawianiu ścian zużywa się ich więcej niż u konkurencji. Na 1 m2 ściany przypada średnio o dwa pustaki więcej, co w ogólnym rozrachunku kosztów może wyjść podobnie lub nawet drożej.

Jeśli chcesz przyoszczędzić przy budowaniu domu, to może jednak nie tutaj. Jakość materiałów budzi dużo zastrzeżeń. Pozytywne opinie na Google są albo od kierowców oceniających sam załadunek i obsługę, albo wyglądają, jakby za klientów podawali się pracownicy agencji marketingowych, którzy produktu na oczy nie widzieli. Osobiście, ja bym się nie zdecydowała na pustaki TERMOton owczary, wolałabym uniknąć późniejszych kłopotów, jakie mogą wyniknąć z ich użycia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Najlepsze rozdrabniarki do gałęzi w 2024 roku

Dbałość o estetykę ogrodu oraz efektywność w zarządzaniu odpadami roślinnymi stają się coraz bardziej istotne. Rozdrabniacze do gałęzi...

Funkcjonalne prowadnice GTV – dlaczego warto je stosować w domowych meblach?

Prowadnice kulkowe to standardowe wyposażenie mebli z wysuwanymi szufladami. Odpowiednio dobrany system wysuwania szuflad pozwala nie tylko na...

Pomidory malinowe – polecane odmiany

Pomidory malinowe to smakowite i zdrowe warzywa, które cieszą się dużym uznaniem wśród ogrodników i konsumentów. Warto jednak...

5 błędów przed snem, które powodują mniej jakościowe spanie

Higiena i jakość snu w znacznym stopniu odpowiadają za nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie na co dzień. Wysypianie...