Okna OknoPlus – opinie, testy, jakie najlepsze?

OknoPlus jest polską firmą okienniczą, która ma swą siedzibę w jednej z podkrakowskich wsi, jaką jest Libertów. Firma powstała w 1997 r., a więc na rodzimym rynku istnieje już 25 lat. Producent chwali się, że nie uległ tendencjom globalizacji ani komercjalizacji, które powodują umasowienie produkcji, przez co większość twórców przekłada ilość nad jakość oferowanych przez siebie wyrobów. W przeciwieństwie do innych firm OknoPlus skupia się na bardziej pieczołowitym wytworzeniu okien, co sugeruje, że każdy produkt firmy z Małopolski tworzony jest z większym pietyzmem, na jaki nie można byłoby sobie pozwolić przy wytwarzaniu dużych partii oferowanego asortymentu. 

Firma cieszy się też uznaniem wśród dotychczasowych nabywców ich okien. Przedsiębiorstwo chwali się, że jest bardzo rozpoznawalną marką. Według badań posiadanych przez OknoPlus 75 procent ich klientów to klienci z polecenia.  Najnowsze rozwiązania techniczne połączone z bardzo dużą jakością wyrobów sprawiają, że asortyment firmy jest doceniany nie tylko przez rodzimych użytkowników, ale i tych zagranicznych, między innymi w  Belgii, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.

Ćwierćwiecze funkcjonowania na rynku OknoPlus zostało niejednokrotnie docenione. Przedsiębiorstwo może pochwalić się licznymi nagrodami oraz wyróżnieniami takimi, jak tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku.

Z artykułu poznamy opinie o oknach OknoPlus, opinie o oknach Morlite od OknoPlus, opinie o oknach NorskStill od OknoPlus oraz sprawdzimy która firma jest lepsza – OknoPlus czy OknoPlast.

Zobacz: Deska barlinecka — co to, cena za m2, cena robocizny, montaż, wady, opinie

Okna OknoPlus opinie

W internecie można natknąć się na wiele pozytywnych opinii dotyczących okien firmy OknoPlus. Na forum serwisu Muratordom różni posiadacze produktu oferowanego przez krakowską firmę zachwalają jakość okien. Zwracają uwagę na takie elementy, jak gruby i mocny profil z termicznym wzmocnieniem i ciepłą ramką, co w połączeniu z okuciem winkhaus przynosi wysoki komfort użytkownia. 

Źródło: forum Murator

Kolejnym elementem chwalonym przez forumowiczów jest elegancki design okien. W swoich wpisach ludzie zwracają uwagę na klasę profili, jak i okuć sztandarowego wyrobu OknoPlast. Podkreślają też dużą jakość usług związanych z montażem okien u klienta, które cechować mają się dużym profesjonalizmem ekipy pracowniczej.

OknoPlus Morlite opinie

W internecie trudno jest znaleźć opinie o oknie Morlite. Pojedyncze recenzje łączy fakt, że produkt oferowany przez krakowskiego wytwórcę cechuje duża przezierność zastosowanego szkła, dzięki któremu do każdego pomieszczenia, w jakim zamontowano wyrób od OknaPlus, będzie padało więcej światła. Użytkownicy podkreślają, że dzięki temu zyskują oszczędności na energii elektrycznej. Częściej przebywają też w tych zakątkach domów, w których zamontowane są okna Morlite, gdyż mają tam zapewniony komfort świetlny.

OknoPlus NorskStil opinie

W internecie można spotkać opinie zachwalające okno NorskStil. Osoby, które mogą pochwalić się posiadaniem w swojej ścianie produktu OknoPlus, zwracają uwagę, że model ten znacząco izoluje przed zimnem i hałasem z dworu, co znacząco wpływa na komfort przebywania w pomieszczeniach. Kolejnym pozytywnym aspektem jest fachowość ekipy pracowniczej, która kompleksowo wszystko mierzy, wycenia i montuje.

Zobacz: Jak zamontować drzwi bez węgarka?

Inny posiadacz tychże okien zwrócił też uwagę na zaangażowanie OknoPlus w wyprodukowaniu okien, gdyż w jednym z wpisów można znaleźć informację, że firma chcąc uzyskać dużą odporność okien przed chłodem, konsultowała się w tej sprawie ze specjalistami z mroźnej Norwegii. 

OknoPlus czy OknoPlast – opinie 

OknoPlus czy OknoPlast? Takie pytanie zadaje sobie spora liczba osób na różnych forach budowlanych. W przypadku jednej i drugiej firmy dominują pozytywne recenzje osób, które mają styczność z produktami oferowanymi przez rodzimych przedsiębiorców. Po przeczytaniu kilku opinii można wysnuć wniosek, że obie firmy traktowane są przez klientów praktycznie na równi. O zdecydowaniu się na jedną bądź drugą markę świadczą detale takie, jak uprzejmość osoby, która sprzedaje nam drzwi lub natrafienie na jakąś promocje. 

Powiązane

Drzwi Agmar – opinie. Ceny, czy warto?

Przeglądając liczne fora o tematyce budowlanej wątki zarówno drzwi...

Jakie rośliny posadzić przy ścianie domu? Rośliny na zachodnią i północną ścianę domu

Piękny dom to nie wszystko. Najatrakcyjniejsze działki to te,...

Czy pod panele trzeba kłaść folię? Odpowiedź eksperta

Dzisiaj podzielę się z wami czymś, co nieustannie mnie...

Remmers — opinie, gdzie kupić, ceny, opinie na forum

Drewno jest surowcem ponadczasowym. W budownictwie używa się go...

Panele z fugą czy bez? Panele v-fuga wady i zalety

Fuga zwykle kojarzy się z kuchniami, łazienkami i wszystkimi...

Jakie rury do odprowadzenia wody z rynien? Jaka średnia, jaka głębokość?

Sprawny system rynien to podstawa, jeśli po deszczu nie...