Drzwi, panele Artens – opinie, co to za firma? Kto produkuje?

Data:

Podziel się z innymi:

Podczas remontu lub budowania domu na jego ostatniej prostej, potrzebne nam będzie wiele istotnych elementów, by całość dobrze się prezentowała. Jest to oczywiste i nie ma co z tym dyskutować. Przydadzą się panele, płytki i drzwi. Ale kto produkuje płytki? Artens to firma, o której dzisiaj powiemy sobie co nieco więcej i zobaczymy, czy warto w nią inwestować, czy może jednak skusić się na coś innego. Sprawdźmy więc, Artens – co to za firma? 

Jak wspomniałam wcześniej, będziemy się dzisiaj skupiać na wykończeniu domu elementami, które muszą być odpowiednio zabezpieczone i mocne, by posłużyć nam na wiele lat bez konieczności ich wymiany. Wiele osób zastanawia się nad takimi kwestiami, jak: kto produkuje drzwi Artens? czy kto produkuje panele Artens? To właśnie producent i to, czy jest on wiarygodny w oczach swoich konsumentów. Dlatego właśnie w zależności od tego, czego potrzebujesz, przeanalizujemy drzwi Artens opinie, panele Artens opinie – tutaj skipimy się również na jednej odnodze, czyli panele winylowe Artens opinie – a także Artens płytki opinie. Jednak zanim do tego wszystkiego przejdziemy, sprawdźmy, kto produkuje płytki Artens i co to za marka. 

Artens – co to za firma? Kto produkuje?

Informacji o Artens i co to za marka, jest niewiele. Jedyne co jest wiadome o Artens – co to za firma, to czym się zajmuje (produkcja akcesoriów budowlano-remontowych). Dystrybutorem tej marki jest Leroy Merlin. Wśród konsumentów krążą pogłoski, że Artens to nowa nazwa firmy Egger, jak również, że za produkcję odpowiedzialne jest Calssen, jednak nikt  nie wyjaśnia skąd owe przypuszczenia. 

Jeśli więc interesuje Cię, kto produkuje płytki Artens, to niestety, ale nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości. Nic nie wiadomo na ten temat z wyjątkiem napisu „Made in Germany” na produktach. Nie jest to oczywiście w pełni zadowalająca odpowiedź i niestety nie dowiemy się, kto produkuje płytki Artens, ale przynajmniej wiadomo, że producent znajduje się w Niemczech.

Nic więcej nie uda nam się dowiedzieć o Artens co to za marka,  nawet ze strony głównego i jedynego dystrybutora – Leroy Merlin. W takim wypadku nie pozostaje nam nic innego niż przejście do kolejnego punktu: kto produkuje drzwi Artens, a także kto produkuje panele Artens.

Zobacz: Jak i czym zmyć żywice, klej z paneli podłogowych?

Artens – kto produkuje drzwi, kto produkuje panele?

W kwestii tego, kto produkuje drzwi Artens, a także, kto produkuje panele Artens, odpowiedź również jest nieznana. Tak samo, jak pozostałe rzeczy tej firmy, pochodzą one z Niemiec. Nie dowiemy się więc niczego więcej o Artens. Co to za marka, możemy jedynie spekulować i próbować domyślać się, jednak o potwierdzenie którejkolwiek z hipotez będzie ciężko.

Drzwi Artens – opinie

Źródło: Leroy Merlin

Skoro nie możemy dowiedzieć się niczego o tym, kto produkuje płytki Artens, ani też kto produkuje drzwi Artens, przyjrzyjmy się bliżej innej kwestii dotyczących drzwi Artens. Opinie, bo o nie chodzi w tym punkcie, będą naszym głównym źródłem informacji, z którego będziemy w stanie wyciągnąć wszystko, co jest nam potrzebne do wyboru. Jesteś ciekawy, z czego znane są drzwi Artens? Opinie są na ten temat bardzo liczne i w większości pochlebne. Zdarzają się jednak i tacy, którym produkty nie przypadły do gustu i nie spełniły oczekiwań. 

Co jeszcze można powiedzieć na temat drzwi Artens? Opinie polecają je jako solidne, choć proste drzwi, bez szczególnego polotu, czy fantazji. Są one standardowe, jednak dla wielu taki wygląd nie jest wcale wadą, a zaletą. W dodatku są one grube i mocne. Wiele osób potwierdza, że są one warte swojej niemałej ceny.

Panele Artens – opinie

Źródło: Leroy Merlin

Jak wiadomo, dobre panele są najlepszym sposobem na wytrzymałą i wieloletnią podłogę. Choć nie dowiemy się, kto produkuje panele Artens, możemy zanurzyć się w sekcji komentarzy, która zapewni nam wszystko, czego tylko możemy potrzebować. Jesteś ciekawy/a, jak prezentują się panele Artens? Opinie chętnie opowiedzą Ci o doświadczeniach innych osób, które dokonały zakupu i przetestowały panele Artens. Opinie i w tym przypadku chwalą firmę za solidne wykonanie i wysoką jakość produktów.

Jeśli nie wiesz, czy powinieneś wybrać panele Artens, opinie powinny Cię zachęcić do zakupu, gdyż są naprawdę pozytywne. Nie ma ich jednak tak dużo, jak w przypadku płytek lub drzwi, więc musimy ograniczyć się jedynie do wypowiedzi z forum, które to właśnie bardzo polecają tę markę.

Panele winylowe Artens – opinie

O panelach opinii było niewiele, ale były pozytywne, więc pewnie spodziewasz się, że podobna sytuacja będzie w przypadku paneli winylowych Artens. Opinie mogą Cię bardzo zdziwić. Nie do końca wiadomo dlaczego, ale panele winylowe Artens opinie zbierają naprawdę kiepskie. Użytkownicy narzekają, że produkty są kruche i łamliwe. Panele mają słabe trzymania, co wpływało na trudność w montażu. Jak widzisz panele winylowe Artens, opinie mają naprawdę fatalne i ciężko szukać jakichś pozytywnych komentarzy. Dzięki temu wiesz, że lepiej uważać na ten model i wybrać inną markę lub inny rodzaj paneli.

Zobacz: Czym zagruntować posadzkę pod panele?

Artens płytki – opinie

Ostatnim punktem programu są Artens płytki. Opinie w tym przypadku również okażą się pomocne, ale na szczęście nie w negatywny sposób, jak w poprzednim przypadku. Są one oceniane dosyć pozytywnie (4,3 gwiazdki) i większość osób chwali sobie ich ładne kolory. Artens płytki opinie zyskują pozytywne nie tylko pod kątem estetycznym, który przecież jest kwestią indywidualną, ale również na płaszczyźnie funkcji antypoślizgowej. Co jeszcze wiadomo o Artens płytki? Opinie polecają ich zakup, gdyż są one łatwe w czyszczeniu, co z pewnością jest dobrą i pożądaną cechą.

Wspólnie przeanalizowaliśmy firmę Artens. Co to za marka, już wiesz – zajmuje się akcesoriami budowlanymi i remontowymi, które sprawdzą się również w Twoim domu. Choć nie udało się dotrzeć do tego, kto produkuje płytki Artens ani żadne inne produkty, wiemy, że jej producent jest niemiecki. 

Artykuł ten opowiadał o Artens – co to za firma, a przede wszystkim, jakie opinie zbierały poszczególne produkty wśród konsumentów. Jak widzisz, drzwi i płytki osiągają dobre oceny, jednak w kwestii paneli winylowych sytuacja wygląda zatrważająco. Dobrze jednak wiedzieć o tym, zanim kupisz ewidentne wadliwy produkt i napotkasz przy nim problemy. W czasie remontu, czy wykańczania budowy domu, naprawdę nie są Ci potrzebne takie niespodzianki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Kompleksowy przewodnik po malowaniu aluminium: techniki, zastosowania i porady

Malowanie aluminium to proces, który pozwala na uzyskanie trwałego i estetycznego wykończenia powierzchni tego lekkiego i wytrzymałego metalu....

Z czym łączyć wrzosy w doniczce

Z czym łączyć wrzosy w doniczce? Wrzosy to piękne, kolorowe rośliny, które doskonale prezentują się w doniczkach, zarówno...

Podkaszarki do trawy. Czym są i do czego służą?

Zadbany ogród to taki, który systematycznie pielęgnujemy i się troszczymy. W tym celu miłośnicy ogrodnictwa zaopatrują się nie...

Wanna w małej łazience — czy warto?

Decyzja o umieszczeniu wanny w niewielkiej przestrzeni jest często wyzwaniem, które wymaga zrównoważenia komfortu z efektywnym wykorzystaniem miejsca....