Remmers — opinie, gdzie kupić, ceny, opinie na forum

Data:

Podziel się z innymi:

Drewno jest surowcem ponadczasowym. W budownictwie używa się go jako akcentów dekoracyjnych tak samo często jako głównego surowce budowlanego. Drewniane wykończenie może być jednak kłopotliwe. Drewno jest bardzo odpornym surowcem, ale pod wpływem wody czy wilgoci może ulegać niszczeniu. Na szczęście na ratunek przychodzą preparaty impregnacyjne. Posiadaczy drewnianych domów czy mebli często interesuje, który producent farb czy lazur jest najlepszy. 

Jedna z mało znanych firm, działających na polskim rynku, jest Remmers. Gdzie kupić ich preparaty, nigdy nie spotkałem się z tą nazwą — pomyślało zapewne większa część z was. W tym artykule powiemy wam nie tylko gdzie kupić, ale również, jakie Remmers zbiera opinie na forum. Opisaliśmy również najpopularniejsze farby i lazury Remmers. Wśród nich znajdują się: Remmers HK Lasur, Remmers HWS 112 czy olej do tarasów. Opinie na ich temat wyszukaliśmy dla was na forach i stronach budowlanych.

Czy warto zainwestować w lazury i farby Remmers? Jakie są o nich opinie? Gdzie można je kupić? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Remmers – gdzie kupić?

Produkty Remmers — gdzie je kupić? Niestety farby, impregnaty i inne produkty oferowane przez Remmers nie są powszechnie dostępne w każdym sklepie budowlanym. Zakup ich nie powinien również stanowić wyzwania dla potencjalnych klientów. 

Remmers posiada 29 sklepów online oraz kilkadziesiąt punktów sprzedaży stacjonarnej, mieszczących się w różnych miastach w Polsce. Ich listę oraz mapę z pinezkami znajduje się na oficjalnej stronie Remmers. Platforma posiada również zestawienie sklepów internetowych, które oferują dostawy farb i impregnatów od przedsiębiorstwa Remmers.

Wiecie już gdzie kupić ich produkty, teraz przeczytajcie czy rzeczywiście warto w nie zainwestować. 

Remmers — opinie na forum

źródło: wizytówka Google

Produkty, które nie są powszechnie dostępne w sklepach budowlanych, często przemykają pod radarem uwagi klientów. Nie inaczej jest w przypadku firmy Remmers. Opinie na forum budowlanym, w wątkach poświęconych impregnacji, bardzo rzadko wymieniają produkty Remmers: czy to oleje do tarasów, czy lazury. Nawet farby od Remmers bardzo rzadko otrzymują jakiekolwiek opinie. 

Najpopularniejsze wśród posiadaczy drewnianych elewacji są produkty od marki Tikkurila. W porównaniu do Remmers posiada więcej opinii nie tylko na forum, ale również na stronach typu Ceneo czy Allegro.

Remmers — opinie 

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat Remmers i znaleźć opinie na ich temat, musieliśmy szukać w miejscach innych niż forum. Stosunkowo mało osób zdaje się korzystać prywatnie z farb czy lazur produkcji Remmers, a przedsiębiorcy rzadko wystawiają opinie w internecie, na temat produktów, jakie wykorzystują.

Remmers może i posiada nieliczne opinie na forum, ale wyróżnia się za to ilością zdobytych nagród, za jakość ich produktów. Przedsiębiorstwo silnie angażuje się w aktywną ochronę i renowację polskich zabytków i z tego powodu w 2020 roku otrzymał nagrodę Renowator 2020 za „Całokształt dokonań w dziedzinie renowacji obiektów zabytkowych”. Natomiast dwa lata wcześniej zdobył odznaczenie w konkursie Budowlana Firma Roku. Jest to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku. Trzeba oddać firmie Remmers, że jest to mocny argument na liście ich budowlanego CV.

Lazura Remmers — opinie 

Częstym problemem jest pytanie o to czym zaimpregnować drewno w naszych domach. Decyzja należy do was, ale niezależnie od tego czy zdecydujecie się na farby od Remmers, czy na produkty typu lazura, o produktach Remmers warto poczytać nieliczne opinie, pozostawione na stronach zakupowych. Czy klienci byli zadowoleni z farby Remmers? Jakie zostawili opinie o lazurach Remmers? Poznajcie opinie na temat tych produktów poniżej.

Remmers HK Lasur — opinie

źródło: Allegro

Remmers HK Lasur to produkt otrzymujący pozytywne opinie. Remmers HK Lasur jest równocześnie produktem, który posiada najwięcej opinii ze wszystkich dostępnych produktów marki Remmers. Jest to produkt 3w1: impregnat, powłoka gruntująca i lazura, których formułą dostosowana jest do stosowania wewnętrznego. 

Klienci, którzy zakupili Remmers HK Lasur, nie zawsze byli zadowoleni. Opinie pozytywne pozostają w zdecydowanej większości, ale negatywne również się zdarzają. Główną wadą wymienianą przez posiadaczy Remmers HK Lasur, jest jego wysoka cena. Do was należy decyzja, ale naszym zdaniem za jakość czasem warto zapłacić więcej. 

Remmers HK Lasur, jak mówią opinie, doskonale chroni drewno przed sinizną, zgnilizną, pleśnią i algami, przed owadami, promieniowaniem UV czy wilgocią.

Remmers MB 2k – opinie

O produkcie Remmers MB 2k dużo się mówi w kontekście jego ceny. Oczywiście, pierwszą rzeczą, na którą ludzie domyślnie narzekają, jest cena, ale w przypadku Remmers MB 2k mają oni do tego prawo. Cena za jeden kilogram produktu wynosi aż 25 zł, co w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku jest dwukrotnym przebiciem. 

Remmers MB 2k i cena za jeden kilogram tego produktu jest powalająca, ale czy jakość również ścina z nóg? Nie jesteśmy tego tacy pewni…

Remmers HWS 112 – opinie 

Nadszedł czas na ocenę lakieru jednoskładnikowego, czyli produktu Remmers HWS 112. Poznajcie opinie na jego temat.

Remmers HWS 112 posiada mniej opinii na swój temat niż reszta produktów marki. Przyczyną może być jego zastosowanie: lakier Remmers HWS 112 jest przeznaczony do użytku wewnętrznego, gdzie o uwagę klienta konkurują również bejce oleje i lakiery bardziej popularnych na rynku marek.

Jednakże klienci wyrażają opinie, że Remmers HWS 112 doskonale nadaje się zarówno do zabezpieczenia blatów czy mebli jak również do drewnianych podłóg i schodów. Jest to znak wysokiej jakości produktu. Zwykłe lakiery wykorzystywane do lakierowania podłóg muszą posiadać znacznie wyższą wytrzymałość, niż te nakładane na stoły. Natomiast Remmers HWS 112, jak mówią opinie, zachowuje uniwersalny charakter i można go stosować na większość powierzchni wewnętrznych.

Remmers olej do tarasów — opinie 

Firma Remmers wypuściła na rynek również swój olej do tarasów. Opinie na temat tego produktu są pozytywne, ale nie wszystkie to opinie 5/5 gwiazdek. Szczególnie krytykowany jest stosunek ceny do jakości produktu. Farby czy lazury od Remmers mają opinię kosztownych, co nie mija się z prawdą. 

Przykładowo za produkt Remmers MB 2k zapłacimy cenę aż 652,00 zł za 25 kg surowca. Za inne dostępne na rynku 2-składnikowe hydroizolacje mineralne zapłacimy prawie 3 razy niższą cenę, a otrzymamy tylko trochę gorsze efekty. 

Remmers to firma, która skupia się głównie na współpracy z partnerami biznesowymi. Jeżeli jednak zainteresowały was produkty Remmers, to wiecie już gdzie je kupić, jakie są o nich  opinie na forum. A może sami korzystacie sami z impregnatów typu lazura od Remmers? Może wpadł wam kiedyś w ręce ich olej do tarasów? Koniecznie napiszcie swoje opinie w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Najlepsze rozdrabniarki do gałęzi w 2024 roku

Dbałość o estetykę ogrodu oraz efektywność w zarządzaniu odpadami roślinnymi stają się coraz bardziej istotne. Rozdrabniacze do gałęzi...

Funkcjonalne prowadnice GTV – dlaczego warto je stosować w domowych meblach?

Prowadnice kulkowe to standardowe wyposażenie mebli z wysuwanymi szufladami. Odpowiednio dobrany system wysuwania szuflad pozwala nie tylko na...

Pomidory malinowe – polecane odmiany

Pomidory malinowe to smakowite i zdrowe warzywa, które cieszą się dużym uznaniem wśród ogrodników i konsumentów. Warto jednak...

5 błędów przed snem, które powodują mniej jakościowe spanie

Higiena i jakość snu w znacznym stopniu odpowiadają za nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie na co dzień. Wysypianie...