Drzwi Agmar – opinie. Ceny, czy warto?

Data:

Podziel się z innymi:

Przeglądając liczne fora o tematyce budowlanej wątki zarówno drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych firmy Agmar pojawiają się tam dość często – szczególnie w ostatnim czasie. Skąd wzięła się ta nagła popularność? Czy to za sprawą ceny? Jakości? A może jednego i drugiego? W tym artykule zgłębimy opinie na temat drzwi Agmar, by finalnie odpowiedzieć sobie na pytanie “czy warto?”.

Agmar drzwi – opinie

Dobór drzwi wewnętrznych i w szczególności drzwi zewnętrznych potrafi być nie lada wyzwaniem, szczególnie gdy nie mieliśmy z tym wcześniej styczności. Sprzedawca zawsze będzie próbował mydlić nam oczy, a już na pewno nie powie o wadach swojego produktu. Skompletowaliśmy więc (naszym zdaniem) najbardziej pomocne internetowe opinie i komentarze, które z pewnością ułatwią zakupy i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Drzwi zewnętrzne Agmar

Poniższe opinie i komentarze pochodzą z forum/bloga mojabudowa.pl. By zachować autentyczność pisownia wszystkich komentarzy jest oryginalna.

Drzwi zewnętrzne to naprawdę poważny zakup. Są nie tylko ozdobą dla naszego domu, ale muszą gwarantować nam również bezpieczeństwo i prywatność. Wydawałoby się więc, że nie warto oszczędzać na ich cenie, a postawić na jakość. Być może da się mieć jedno i drugie?

Niektórzy narzekają na zbyt wysoką cenę

Jak widać jakość drzwi w tym przypadku swoje kosztuje. Oczywiście w zależności od modelu cena będzie się wyraźnie zmieniać, jednak być może powstrzyma nas ona od zakupu tego wymarzonego. 

Sprzeciwił się temu jeden użytkownik pisząc o tym:

Za jakość przyjdzie nam zapłacić

Z pewnością nie jest to odosobniony przypadek. Wszelkiego rodzaju obniżki czy rabaty są raczej często spotykane przy wysokich cenach drzwi zewnętrznych (oczywiście nie zawsze). Więc czasem być może warto poczekać i kupić drzwi na przecenie, a jak na razie wydaje się, że warto.

Przejdźmy więc do samego produktu i usług jakie prowadzi firma. Jak oceniają ją użytkownicy?

Jedna z wielu opinii

Wygląda na to, że jakość produktów, którą chwali się producent jest w 100% uzasadniona. Warto też pamiętać, że przy takim zakupie warto zobaczyć nasze przyszłe drzwi zewnętrzne na żywo. Produkt czasem może różnić się od tego jak wygląda na zdjęciach – na plus bądź na minus. Według powyższej opinii tym razem zdecydowanie na plus.

Wykonanie drzwi nie pozostawia złudzeń, jednak to, na co również warto zwrócić uwagę to wszystkie usługi związane z ich projektowaniem, transportem i montażem. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, a sam użytkownik nie ma co do tego zastrzeżeń.

Czy drzwi zewnętrzne Agmar mają w ogóle jakieś wady?

Na kolejnym forum natknęliśmy się na nieco inną wymianę opinii wśród użytkowników. Skracając całość, istnieje jedno ryzyko przy zakupie drzwi Agmar – klamki. Niektórzy internauci twierdzą, że po stosunkowo krótkim czasie (1-2 lata) użytkowania drzwi ich klamki pokrywać zaczynała korozja. Jak jednak się okazało, były to pojedyncze przypadki, a sama wymiana takich klamek nie należała do najtrudniejszych.

Drzwi wewnętrzne Agmar

Wybór drzwi wewnętrznych jest znacznie prostszy, nie musimy się tu przejmować tak bardzo samą jakością wykonania i wytrzymałością, z czym zresztą firma nie ma żadnych problemów. Pod naszym dachem nie są narażone przecież na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zatem to, co bardziej istotne to design drzwi i ich dopasowanie do wnętrza naszego domu, czy mieszkania.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy firma Agmar posiada wiele przedziałów cenowych wśród swoich produktów. Nieco to parafrazując – posiadają imponującą pulę produktów, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie gusta są inne, wobec czego sama marka nie pozostaje obojętna.

O czym warto wspomnieć to ich nowatorskie rozwiązanie w zakresie projektowania drzwi wewnętrznych. W swojej ofercie posiadają do wyboru drzwi przylgowe i bezprzylgowe. Te drugie polegają na montażu drzwi tak, by po zamknięciu zrównały się z taflą ściany. Wygląda to naprawdę zjawiskowo, jednak niewielu producentów na rynku oferuje coś takiego.

Podsumowując całość, zarówno drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne są warte naszej uwagi. Ich cena może być stosunkowo wysoka, jednak produkty firmy całkowicie ją uzasadniają. Agmar działa już od 1998 i podczas swojego 24-letniego doświadczenia na rynku zaskarbił sobie pozycję jednego z liderów w swojej branży. Opinie internautów na internetowych forach mówią same za siebie. Odpowiadając więc, na najistotniejsze pytanie tego artykułu “czy warto?”, z czystym sumieniem mówimy: tak!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Elektronarzędzia niezbędne na każdej budowie – Co warto kupić?

Praca na budowie wymaga nie tylko dużo wiedzy i doświadczenia, ale również odpowiedniego wyposażenia. Nie ulega wątpliwości, że...

Krzesła i stoły do jadalni – jakie wybrać?

Kuchnia jest sercem domu, a jadalnia to miejsce, gdzie zbieramy się razem z rodziną i przyjaciółmi, by spożywać...

Jakie są najważniejsze etapy remontu łazienki i jak się do nich przygotować?

Remont łazienki to złożone zadanie, które potrzebuje porządnego planowania, przygotowania oraz wykonania. Ze względu na specyfikę łazienki remont...

Izolacja pozioma fundamentów – folia czy papa?

Izolacja pozioma fundamentów to kluczowy element w procesie budowy, który wpływa na trwałość i wytrzymałość całej konstrukcji budynku....