enova365 dla biznesu – dla jakich branż wykorzystamy enova365 w chmurze?

Data:

Podziel się z innymi:

enova365 to kompleksowe rozwiązanie ERP dla biznesu. Dzięki modułowej budowie można wykorzystać to oprogramowanie w wielu branżach. W praktyce architektura aplikacji pozwala na dostosowanie jej do potrzeb zarówno małych, jak i dużych firm. 

Dzięki temu, że enova365wchmurze.pl dostępna jest online, umożliwia pracę zdalną oraz w modelu hybrydowym. To sprawia, że dostęp do aktualnych danych i zasobów mogą mieć wszyscy zalogowani z dowolnego miejsca na świecie pracownicy. 

Dziś każda nowoczesna firma pracuje w chmurze, bo to rozwiązanie tanie, wygodne i przede wszystkim bezpiecznie. Umożliwia:

  • obniżenie kosztów IT poprzez przynajmniej częściowy outsourcing tego obszaru (możliwość migracji danych z własnych serwerów fizycznych na te, które oferuje Soneta, właściciel oprogramowania, pełna obsługa posprzedażowa – wsparcie IT)
  • pracę zdalną i hybrydową, co przydaje się także w firmach z pracownikami mobilnymi (dostawcy, handlowcy)
  • sprawne nadzorowanie firmy, gdy jej struktura jest rozproszona w kilku lokalizacjach – dzięki chmurze wszyscy pracują na tych samych danych w tym samym czasie, a nadzorowanie obiegu dokumentów jest przejrzyste i uproszczone
  • prosta komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami w firmie – każdy pracownik ma określony poziom dostępu do firmowych danych, który zdefiniujesz podczas zakładania kont pracowniczych
  • bezpieczne przechowywanie firmowych danych na zewnętrznych serwerach
Źródło: enova365wchmurze.pl

Z enova365 w chmurze korzysta wiele firm handlowych i usługowych. W enova365 mogą bowiem prowadzić pełną ewidencję procesu sprzedaży. Pracownicy poszczególnych działów mają na bieżąco wgląd w to, na jakim etapie jest każda transakcja.  

Sklepy, które prowadzą działalność internetową oraz stacjonarną wybierają enova365 z uwagi na to, że program umożliwia pełną obsługę płatności online. Do tego pozwala na bieżąco monitorować stany magazynowe i obsługiwać proces wysyłki.  

W większych przedsiębiorstwa enova365 usprawnia procesy HR. Pracownicy wiele spraw mogą załatwić z poziom aplikacji, bez konieczności osobistej wizyty dziale kadr. Przez oprogramowanie można złożyć wniosek urlopowy albo prośbę o wydanie zaświadczenia o zatrudnieniu lub zarobkach. 

Enova365 jest coraz chętniej wybierana przez biura rachunkowe. Zmiany w prawie podatkowym i innych przepisach wprowadzane są do systemu automatycznie. Enova365 umożliwia prowadzenie rachunkowości na wielu bazach (dla wielu firm), a dostępny jest w wersji desktopowej, przeglądarce internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Pozwala też zautomatyzować rutynowe czynności, co odciąża pracownika z zadań, które zapamiętuje dla niego program. 

Dzięki enova365 w chmurze otrzymasz:

  • prosty i przejrzysty z punktu widzenia użytkownika system w języku polskim
  • bezpieczną i stale aktualizowaną aplikację, która chroni wszystkie wprowadzone przez ciebie dane
  • wydajny program, który można uruchomić z dowolnego urządzenia mającego dostęp do internetu (praca zdalna, hybrydowa) – wszystkie wprowadzone informacje aktualizowane są na bieżąco, więc każdy widzi tylko aktualne informacje
  • elastyczny ERP, który możesz stale rozwijać i zmieniać wtedy, gdy zmieni się struktura w firmie (reorganizacja, nowe etaty)
  • wsparcie IT przy wprowadzaniu modyfikacji i zawsze wtedy, gdy pracownicy będą potrzebowali pomocy informatycznej
Źródło: enova365wchmurze.pl

Mając to wszystko, skupisz się na prowadzeniu biznesu – budowaniu relacji z kontrahentami i poszukiwaniu nowych rynków zbytu. Całą obsługę zlecasz w enova365. 

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Elektronarzędzia niezbędne na każdej budowie – Co warto kupić?

Praca na budowie wymaga nie tylko dużo wiedzy i doświadczenia, ale również odpowiedniego wyposażenia. Nie ulega wątpliwości, że...

Krzesła i stoły do jadalni – jakie wybrać?

Kuchnia jest sercem domu, a jadalnia to miejsce, gdzie zbieramy się razem z rodziną i przyjaciółmi, by spożywać...

Jakie są najważniejsze etapy remontu łazienki i jak się do nich przygotować?

Remont łazienki to złożone zadanie, które potrzebuje porządnego planowania, przygotowania oraz wykonania. Ze względu na specyfikę łazienki remont...

Izolacja pozioma fundamentów – folia czy papa?

Izolacja pozioma fundamentów to kluczowy element w procesie budowy, który wpływa na trwałość i wytrzymałość całej konstrukcji budynku....