Zilner – opinie o produktach. Co to za firma? Kraj pochodzenia

Data:

Podziel się z innymi:

Większość z nas przed zakupem wyszukuje informacji o firmie, aby być pewnym dobrego zakupu. Co zrobić w przypadku, kiedy mamy ograniczony dostęp do opinii, a marka nie podaje za dużo danych? Jaka to firma? Zilner. Firma nie jest zbyt popularna – możliwe, że słyszysz o niej pierwszy raz. Nic dziwnego, że w Twojej głowie pojawiają się pytania takie jak: “Zilner, co to za marka?” lub “Zilner, jaka to firma”? Czy rzeczywiście Zilner to polska firma? I co się z tym wiąże? Jakie zdanie na temat asortymentu posiadają użytkownicy na forum? Weźmy pod lupę nieznaną markę i przekonajmy się, czy warto zainwestować w jej produkty.

Zilner – co to za firma?

Co to za firma? Zilner nie pojawia się często w internecie. Na próżno możemy przeszukiwać internet w poszukiwaniu informacji na temat Zilner, co to za marka w takim razie? Zilner to producent akcesoriów kuchennych, głównie naczyń takich jak garnki, patelnie i brytfanny. W swoim asortymencie posiadają również frytkownice, czajniki, chlebaki oraz zestaw noży kuchennych. Garnki Zilner opinii posiadają najwięcej, jest to też najbardziej promowana część asortymentu firmy. Zilner, jaka to za firma, o której nie posiadamy tak wiele informacji? Zdecydowanie należy przyjrzeć się tej marce, zwłaszcza że ceny za zestaw mogą zastanawiać nad dokładnością wykonania.

Zilner – czy to polska firma? Kraj pochodzenia i produkcji

Jest to pytanie, które spędza niektórym sen z powiek. Zilner kraju pochodzenia nie ukrywa – swoją siedzibę posiada w Sękocinie Nowym, w województwie mazowieckim. Producent garnków Zilner nie jest znany – firma nie wskazuje, gdzie produkowane są produkty, pozostają jedynie domysły, że odbywa się ona na terenie Polski. Według grafik i opakowań producenta garnków Zilner możemy przeczytać, że akcesoria zostały zaprojektowane w Niemczech. Czy to wskazuje na produkcję naczyń za granicą? Czy idzie za tym jakość, z jakiej słyną zachodni sąsiedzi? Dlaczego strona internetowa sklepu nie przedstawia żadnych informacji na ten temat? Możliwe, że jest to sposób na zdobycie zaufania i zbudowanie poczucia wspierania polskich produktów.

Zilner garnki – opinie na forum

Firma prezentuje swoje produkty poprzez piękne zdjęcia. Jak jednak jest w rzeczywistości? I o to pytają użytkownicy, wpisując “garnki Zilner premium opinie”. Forum nie posiada żadnych wątków na temat tej marki. Zagłębiłem się w sekcję komentarzy pod ofertami produktów na innych stronach i to, co znalazłem, szczerze mnie zdziwiło. Chociaż jest to mało popularna marka, każdy z produktów zdążył zebrać powyżej stu ocen pięciogwiazdkowych. Czy to wystarczająca ilość opinii o garnkach Zilner premium? Odpowiedź na to pytanie nie będzie jednoznaczna dla każdego. 

Czy opinie o garnkach Zilner wspominają o cenie? Owszem, jednak i tutaj są one niejednoznaczne. W pozytywnych opiniach chwali się markę za cenę idącą w parze z jakością. Część użytkowników zdecydowanie odradza zakup, argumentując to zbyt wysoką ceną za produkty, które nie spełniają swojej funkcji – pojawiły się opinie, iż garnki przeciekają lub przychodzą porysowane. Możliwe, że były to sporadyczne przypadki, wynikające z wadliwą partią, nie zmienia to faktu, że użytkownicy zawiedli się na marce. Jak wspominają użytkownicy, opinie sporządzają kilka miesięcy po zakupie garnków, co budzi kilka wątpliwości. Przede wszystkim nie wiadomo, jak dane sprzęty były użytkowane, a co również wpływa na ich żywotność. Jednak bez możliwości zweryfikowania informacji możemy polegać jedynie na opiniach anonimowych użytkowników.

Zilner garnki – opinie i recenzje

Garnki możemy znaleźć w kilku wariantach kolorystycznych, na co wpływ ma materiał, z którego są wykonane. Faktem jest, że produkty, zwłaszcza garnki marmurowe Zilner opinie zbierają w większości pozytywne. Szczególnie że zestawy potrafią dopasować się do większości wystrojów kuchni, przez co dokładają swoją cegiełkę do budowy estetyki. Niewątpliwe okaże się to przydatne w przypadku częstych przeprowadzek. Opinie o garnkach marmurowych Zilner i ich wadze są różne – niektórzy użytkownicy wskazują, że są one bardzo lekkie, inni mówią, że są ciężkie. Niewątpliwe jest jednak to, że nadają się do mycia w zmywarce oraz można ich używać na każdym rodzaju kuchenki.

Garnki Zilner – opinie

Użytkownicy wskazują na dużo niedociągnięć wśród garnków. Na stronie producenta istnieje funkcja oceny produktów za pomocą gwiazdek, jednak nie są one zapisywane i zestawione. Opinie na temat produktów są nieliczne. Zestaw garnków zilner – opinie na ich temat nie są dostępne w internecie. Możliwe, że nikt nie pokusił się na tak drogi zakup u producenta, który nie posiada tylu opinii w internecie. Opinie o zestawie garnków Zilner na pewno wskazują, że nie powinien być to pierwszy zakup dokonany na stronie. Producenci Zilner garnki opisują jako odporne na działanie wysokich temperatur, więc sprawdzą się do piekarnika. Umożliwione jest to poprzez stworzenie uszek z tego samego materiału co garnki. Należy uważać, ponieważ przez to uszka nagrzewają się i można się poparzyć. W przypadku jakiegokolwiek naczynia użytkownicy przekazują, że pomimo zapewnień producenta, garnki Zilner posiadają przywierającą powłokę, co na pewno potrafi zepsuć nie jedno danie. 

Patelnia Zilner – opinie

Patelnie Zilner opinie posiadają mieszane. I chociaż pojawia się wiele pozytywnych opinii, na pewno są one wynikiem wypunktowania w forum komentarzy negatywów produktów. Wskazuje się przede wszystkim na fakt, że naczynia są bardzo małe, warto więc skusić się na trochę większy rozmiar, aby uniknąć rozczarowania. Patelnie Zilner opinie informują o tym, że naczynia posiadają wybrzuszone dno, co uniemożliwia zrobienia niektórych potraw takich jak naleśniki oraz sprawia, że olej nie jest równomiernie rozprowadzany. 

Ceny produktów na stronie Zilner są porównywalne z innymi producentami, więc wszyscy przeciwnicy tej marki będą zadowoleni wyborem czegoś w podobnej cenie. Jeśli jednak chcemy na własnej skórze przetestować naczynia, to możemy być spokojni, że nawet pomyłka ze strony firmy nie uderzy w kieszeń konsumenta. Warto jednak wziąć pod uwagę wszystkie wady i rozważyć, czy wypunktowane wady nam przeszkadzają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Kompleksowy przewodnik po malowaniu aluminium: techniki, zastosowania i porady

Malowanie aluminium to proces, który pozwala na uzyskanie trwałego i estetycznego wykończenia powierzchni tego lekkiego i wytrzymałego metalu....

Z czym łączyć wrzosy w doniczce

Z czym łączyć wrzosy w doniczce? Wrzosy to piękne, kolorowe rośliny, które doskonale prezentują się w doniczkach, zarówno...

Podkaszarki do trawy. Czym są i do czego służą?

Zadbany ogród to taki, który systematycznie pielęgnujemy i się troszczymy. W tym celu miłośnicy ogrodnictwa zaopatrują się nie...

Wanna w małej łazience — czy warto?

Decyzja o umieszczeniu wanny w niewielkiej przestrzeni jest często wyzwaniem, które wymaga zrównoważenia komfortu z efektywnym wykorzystaniem miejsca....