Vidaron — opinie. Lakierobejca, impregnaty i inne produkty — opinie, cena, forum

Data:

Podziel się z innymi:

Vidaron jest dobrze znaną w Polsce marką produktów do impregnacji drewna. Marka inspiruje się skandynawską spuścizną w dziedzinie ochrony i dekoracji drewna. Nawet nazwa marki pochodzi od nordyckiego opiekuna drzew: Vidara. 

Jeżeli nie znacie jeszcze produktów od tej marki, a poszukujecie produktów do impregnacji drewna, zachęcamy was do przeczytania poniższego artykułu. Dowiecie się o produktach firmy Vidaron: impregnacie czy lakierobejcy i opinii na ich temat. W produkcji firma Vidaron posiada również impregnaty ochronno-dekoracyjne do ogrodu. Opinie na ich temat są bardzo pozytywne. Vidaron i ich olej do drewna posiada opinie dobre i bardzo dobre. Podobnie w przypadku vidaronowego lakieru bezpodkładowego — opinie zbiera wyłącznie pozytywne.

Jeżeli posiadacie drewniane altany, pergole czy płoty zachęcam was do przeczytania opinii na temat marki Vidaron. Może to wydawać się mało prawdopodobne, by wszystkie produkty danej marki zbierały bardzo dobre opinie, ale po przeprowadzonym researchu mogę was zapewnić, że w przypadku Vidaronu tak jest. Zapraszam was do zapoznania się z zebranymi dla was opiniami o różnych produktach od Vidaronu.

Vidaron impregnat — opinie

Źródło: Ceneo

Vidaron i jego impregnat — poznajcie opinie! Ale najpierw specyfikacja. Produkt zawiera w sobie teflon o cesze surface protector, służący do zabezpieczenia surowego drewna i innych materiałów drewnopodobnych. 

Osoby, które skorzystały już z produktu od Vidaron, o impregnacie zostawiają opinie bardzo pozytywne. Przede wszystkim chwali się trwałość produktu. Vidaron stworzył impregnat, który zbiera opinie o trwałości przebijającej konkurencję nawet o kilkanaście miesięcy skuteczności. Niestraszne mu zła pogoda czy ząb czasu — impregnat posiada w składzie wosk, który doskonale nadaje się do zabezpieczenia drewna przed każdą ilością wody.

Produkt Vidaron Impregnat zbiera opinie także o doskonałej nakładalności produktu. Jest opisywany jako prosty w użyciu i wydajny. 

Vidaron antracyt szary opinie

Źródło: Ceneo

Jednym z typów vidaronowych impregnatów jest antracyt — opinie na jego temat poniżej!

Najczęściej kupowane odcienie antracytu szarego od Vidaronu to V16 i R9. Teoretycznie oba produkty nie powinny się znacząco od siebie różnić. Według niektórych użytkowników istnieje różnica w użytkowaniu tych produktów. Według nich R9 doskonale kryje już po drugiej warstwie, ale jeśli chodzi o V16 to ich efekt można uzyskać dopiero po 4-5 warstwach. Jak widzicie produkty Vidaron o odcieniu antracyt szary zbierają opinie ambiwalentne. Niemniej jednak produkt wciąż jest chwalony w komentarzach i określany jako bardzo trwały. W przypadku impregnatu od Vidaron w odcieniu antracyt szary opinie musicie ostatecznie wyrobić sobie sami. Jeżeli używaliście tych produktów, zostawcie opinie w komentarzach. 

Vidaron lakierobejca — opinie

Źródło: Ceneo

Produkt Vidaron lakierobejca zbiera doskonałe opinie, ale najpierw o jego specyfikacji. Vidaron lakierobejca niezależnie od opinii klientów, jest specyfikiem o złożonym składzie. Technologia użyta przy tworzeniu lakierobejcy ma za zadanie chronić elementy drewniane i równocześnie zapewniać im elastyczną powłokę. Jest odporny na ścieranie, ale dodatkowo wdzięcznie uwypukla zalety drewna. 

Vidaron i jego lakierobejca zbiera opinie równie dobre co Vidaron Impregnat. Opinie opisują produkt jako doskonale nadający się na drewniane meble, aczkolwiek jest to produkt z wyższej półki cenowej. Mimo to klienci chwalą vidaronową lakierobejce wyrażając opinie o bogatym kolorze, który specyfik wydobył z drewna, ukazując słoje drewna. Co więcej, Vidaronowa lakierobejca dostała opinię bardzo wydajnego produktu, który świetnie kryje impregnowaną powierzchnię nawet po pierwszym kryciu. 

Vidaron impregnat ochronno-dekoracyjny ogrodowy — opinie

Źródło: Ceneo

Produkt Vidaron o nazwie Impregnat ochronno — dekoracyjny ogrodowy opinie, jak jego poprzednicy, zbiera doskonałe. Vidaron Impregnat ochronno-dekoracyjny ogrodowy to produkt, który impregnuje, chroni i nadaje drewnu wyjątkowy wygląd. Co więcej, wysycha bardzo szybko: powierzchnie są gotowe do użytku już po pierwszej godzinie od nałożenia produktu. 

Produkt Vidaron o nazwie Impregnat ochronno — dekoracyjny ogrodowy opinie posiada świetne — chwalony jest w szczególności za swoją trwałość i długi okres impregnacji drewna. Produkt Vidaron o nazwie Impregnat ochronno — dekoracyjny ogrodowy opinie bardzo dobre zbiera również w zakresie swojego szybkiego wysychania. Klienci, którzy kupili produkt, rzeczywiście potwierdzają jego prędkie schnięcie. Co więcej, vidaronowy impregnat ochronno — dekoracyjny ogrodowy opinie zbiera bardzo dobre również jeśli chodzi o wydajność produktu. Niektórzy deklarują jego działanie już po pierwszej warstwie, co jest zasługą obecności wosku hydrofobizującego w składzie impregnatu. 

Vidaron impregnat do drewna konstrukcyjnego opinie 

Vidaron impregnat do drewna konstrukcyjnego i opinie na jego temat poznacie już za chwilę. Ale najpierw cechy produktu, które wyróżniają go wśród innych produktów dostępnych na rynku. Bardzo skutecznie chroni drewno przed działaniem warunków atmosferycznych, a także owadów i grzybów domowych, które mogą prowadzić do butwienia drewna. 

Produkt Vidaron o nazwie impregnat do drewna konstrukcyjnego opinie zbiera bardzo pozytywne, podobnie zresztą jak inne produkty z linii Vidaron. Co więcej, vidaronowy  impregnat do drewna konstrukcyjnego otrzymuje opinie bardzo przychylne od osób pracujących w branży budowlanej. Jeżeli zachodzi potrzeba zaimpregnowania konstrukcyjnych elementów drewnianych to produkt od Vidaron o nazwie impregnat do drewna konstrukcyjnego zbiera doskonałe opinie. Jest to nie tylko produkt zabezpieczający, ale również podkładowy — może być pokryty dowolnym wyrobem nawierzchniowym. Klienci, którzy używali vidaronowy impregnat do drewna konstrukcyjnego wyrażają opinie, że produkt łatwo się rozprowadza i dobrze wnika w drewno. 

Vidaron olej do drewna — opinie

Kolejnym produktem od Vidanon jest olej do drewna. Opinie poznacie oczywiście poniżej, ale najpierw specyfikacja produktu. Jest to olej zawierający (podobnie jak inne produkty od Vidaron) specjalny wosk Carnauba, który wzmacnia strukturę drewna, zabezpieczając je i jednocześnie wydobywając naturalne piękno. 

Vidaron i jego olej do drewna opinie zbiera doskonałe, zapewne przez wzgląd na swój skład. Prócz wosku zawiera w sobie również absorbery UV, dzięki czemu chroni drewno przed płowieniem. Poleca się go oczywiście do zastosowania na meblach ogrodowych i innych elementach drewnianych, znajdujących się na zewnątrz, ale co ciekawe, można używać go również wewnątrz budynku. 

Vidaron impregnat gruntujący opinie 

Vidaron i jego impregnat gruntujący posiada opinie równie dobre co vidaronowy olej do drewna. Opinie klientów mówią o tym jak produkt solidnie zabezpieczył ich meble ogrodowe i altany. Wśród pozytywnych cech produktu wymieniają również jego mało inwazyjny zapach. Nie jest to oczywista cecha, ponieważ większość produktów do impregnacji wydziela bardzo nieprzyjemny zapach. Klienci chwalą vidaronowy impregnat gruntujący, wyrażając opinie właśnie o łagodności zapachu produktu.  Co więcej, vidaronowy impregnat gruntujący dostaje opinie o swojej trwałej i szybkoschnącej formule.  

Impregnat gruntujący od Vidaron to produkt, który powstał w celu zastosowania go pod impregnatami ochronno-dekoracyjnymi, lakierami, lakierobejcami oraz emaliami.

Vidaron lakier bezpodkładowy opinie 

Vidaron Lakier Bezpodkładowy zbiera opinie pozytywne, jak inne produkty tej firmy. Polecany jest do takich powierzchni jak parkiety, schody, boazeria i meble. Produkt Vidaron o nazwie lakier bezpodkładowy opinie ma pozytywne — szczególnie chwalony jest za swój krótki okres między malowaniem a wyschnięciem produktu. Producent zapewnia, że vidaronowy lakier bezpodkładowy schnie w 3h, a opinie klientów to potwierdzają. Lakier bezpodkładowy sprawia, że pomalowana powierzchnia staje się trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz plamy. 

Produkt Vidaron lakier bezpodkładowy dostał opinie negatywne tylko w przypadku zastosowania go bezpośrednio na biały dąb. Drewno miało zmienić kolor na żółty. Z tego powodu nie polecamy używać tego produktu w celu impregnacji białego drewna. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Jak zaaranżować pomieszczenie z odkrytą konstrukcją dachu?

Zaadaptowane poddasze może mieć znacznie większą wysokość niż standardowepomieszczenia, o ile otworzy się je na konstrukcję spadzistego dachu....

Jak pomalować ścianę pokrytą lakierem?

Połyskująca ściana ma przypominać wyglądem naturalny kamień i jest to obecnie jeden z popularnych trendów w wykańczaniu wnętrza...

Odprowadzenie skroplin z komina – poradnik

Wiele osób, które planują kominy systemowe zastanawia się, jaki jest najlepszy sposób na odprowadzanie pojawiających się w takich...

Jak podłączyć kabel 3 żyłowy do gniazdka?

Gniazdka są elementem wykańczającym elementem podczas remontu lub wykańczania mieszkania od developera. Jest to tak zwany biały montaż,...